Web Sitemizde bulunan Mimar Portalına üye olduğunuz için teşekkür ederiz. Kullanıcı adınız ve şifreniz size gelen mail içerisinde belirtilmiştir. https://ofl.lazzoni.com/ adresinden hesabınıza giriş yaparak Mimar Portalını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mimar Portalı Hizmet Bedelimiz için birkaç önemli bilgi:

1) Mağazamızı ziyaret etmeden önce randevu almanız gerektiğini hatırlatırız. Randevu almak için size gelen maili cevaplayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Randevu için gerekli olan detaylar aşağıdadır:

Mimar isim ve soy ismi nedir?

Müşterinin isim ve soy ismi nedir?

Randevu almak istediğiniz tarih nedir?

Randevu almak istediğiniz saat/saat aralığı nedir?

Randevu için gitmek istediğiniz mağazamız hangisidir?(eğer yoksa belirtirseniz biz size en uygun olacak şekilde mağazamızı yönlendirebiliriz)

Mağazamızda çalıştığınız proje yöneticimizin isim ve soy ismi nedir?(eğer yoksa belirtirseniz biz bir proje yöneticimizi yönlendirebiliriz)

2) İlk müşteriniz için hakedişiniz saklı tutulmakta, ikinci farklı müşterinizden sonra her iki siparişinizin hizmet bedeli de fatura kesmenizin ardından toplu olarak tarafınıza ödenmektedir.

Aramıza katıldığınız için memnuniyetimizi iletir, desteğe ihtiyacınız olan herhangi bir konu olursa mimarportali@lazzoni.com.tr mail adresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz,

Sağlıklı günler dileriz!