Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Dünya’nın En Ünlü Şefi Yeni Restorantını Lazzoni Ürünleri İle Tasarladı!

Dünya’nın En Ünlü Şefi Yeni Restorantını Lazzoni Ürünleri İle Tasarladı!

The Most Famous Chef of the World Designed His Restaurant with Lazzoni Products!

 

Katar’ın başkenti Doha’da dünyaca ünlü otel zinciri St.Regis Otel kompleksi içerisinde yer alan ünlü şef Dani Garcia’nın konsept restorantı Bibo, Lazzoni ürünleri ile tasarlandı!

 

 

Michelin Yıldızı’nı 3 kez arka arkaya kazanarak dünyanın en ünlü şeflerinden biri olan Dani Garcia’nın İspanya’nın Marbella şehrinden sonra açtığı yeni restorantı olan Bibo Restoran, Doha’da İspanyol ve Endülüs mutfağını ziyaretçilere tanıtmaya başladı.

 

 

Ünlü restorantta Lazzoni’nin üretim ve tasarım gücü kullanılarak tamamı müşteri ihtiyacına göre özel olarak üretilen tüm hareketli mobilyalar, Lazzoni ekibi tarafından projelendirilerek hayata geçirildi.

 

 

Toplam 160 kişi kapasiteli restoran, üst segment bir tasarım algısı ile inşa edildi.

 

 

St.Regis Otel’de şarap restorantı konseptiyle yer alan Bibo, açıldığı andan itibaren bar, yemek alanı, lunch alanı ve özel locaları ile Doha’nın en şık ve en kapsamlı restorantlarından biri oldu.

 

 

Misafirleri için tüm yönleriyle kaliteli bir hizmetin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bu özel restorantta bulunan ürünlerin ebatları tamamen alana göre tasarlanırken, kumaşlar da özel olarak seçildi.

 

 

Müşteri ihtiyacına göre modern, minimal ve şık bir restoran olarak tasarlanan Bibo, misafirlerini ağırlamaya başladı!