EPA
ABD Çevre Koruma Ajansı tarafından verilen EPA sertifikalı, formaldehit Salınımı sıfır olan EPA yonga levhalarla kaliteli üretim yapıyoruz.
ISO 9001:2015 Bureau Veritas
Bu belgeye sahip olan işletmeler uluslararası bağımsız bir denetim kuruluşu tarafından Kalite Yönetim Sistemi ile kabul edilen kuruluşlardır.   

ISO 10002: 2018 Bureau Veritas
Bu belgeye sahip olan işletmeler bağımsız bir denetim kuruluşu tarafından uluslararası kabul görmüş, Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi olan kuruluşlardır.
ISO 45001: 2018 Bureau Veritas
Bu belgeye sahip olan işletmeler bağımsız bir denetim kuruluşu tarafından uluslararası kabul görmüş, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi olan kuruluşlardır.
ISO 14001: 2015 Bureau Veritas
Bu belgeye sahip olan işletmeler bağımsız bir denetim kuruluşu tarafından uluslararası kabul görmüş, Çevre Yönetim Sistemi olan kuruluşlardır.
ISO 27001: 2013 BBS
BBS Bağımsız Gözetim ve Denetleme Belgelendirme Kuruluşu tarafından, uluslararası kabul görmüş bilgi güvenliği yönetim sistemine sahip bir kuruluştur.
WIPO
Lazzoni, dünya fikri mülkiyet teşkilatı (WİPO) tarafından dünya çapında resmi olarak tescil edilmiş ve tanınmış bir dünya markasıdır.
Yalın Altı Sigma
Şirketimizde dünyaca kabul gören Japon yalın üretim felsefesi, 6 sigma metodolojisi̇ kullanılarak, iş süreçlerinde hata oranını sıfıra indirmek, verimliliği arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak, bilinci ile üretim faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.
FSC
Çevre bilincini ön planda tutan Lazzoni, orman kaynaklarının doğru ve yasalara uygun olarak kullanılmasına önem vermektedir. Bu nedenle Almanya merkezli FSC (orman yönetim kurulu) tarafından sertifikalandırılmış tedarikçiler ile çalışır.
FR
Lazzoni, İngiltere pazarında Avrupa standartlarına uygun olarak yangına dayanıklı ve yangın geciktirici olarak sınıflandırılan FR sertifikalı panel ürünler kullanır.
ICRO
Lazzoni, ürünlerinde İtalyan menşeili ICRO Coatings tarafından üretilen su bazlı, kanserojen olmayan, çevreye ve insan sağlığına zararsız olduğu kanıtlanmış sertifikalı boyalar kullanır.
E1
Bu sertifikaya sahip işletmeler, panellerindeki kimyasalların (formaldehit), Avrupa standartlarındaki değerler ölçeğinde, insan sağlığına zararsız düzeyde olduğunu tasdik etmiş kuruluşlardır.
CE
Lazzoni, müşterilerinin can ve mal güvenliğini ön planda tutarak, ürünlerinde kullandığı mamul/yarı mamul malzemelerin Avrupa birliği direktiflerine uygun üretildiğini garanti altına almak ister ve bu doğrultuda uygun tedarikçilerle çalışır.
CARB
ABD merkezli bir organizasyon olan CARB (California Air Resources Board) tarafından verilen bu sertifikaya sahip işletmeler, panellerinde bulunan kimyasalların (formaldehit) insan sağlığına zararsız olduğunu tasdik etmiş kuruluşladır.
TURQUALITY
Türkiye’nin uluslararası markalarından olan Lazzoni Mobilya, Ticaret bakanlığı tarafından TURQUALITY programına dahil edildi.
Lazzoni, insan sağlığına önem verir ve bu önemin bir ifadesi olarak, ağaç bazlı levhaların içerisindeki formaldehit salınım miktarının en az seviyede olduğunu gösteren carb2 (California Air Resources Board Phase 2) belgesine sahip ürünler kullanır.