Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizin durumu hakkında bilgi almak için mağazalarımızda sizinle ilgilenen Proje
Yöneticinize danışabilir, web sitemizi ziyaret ederek canlı destek ekibimize
yazabilir veya info@lazzoni.com.tr adresimize mail atarak bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz tamamen sizin yaşam alanınıza özel olarak boyutlandırılarak, fabrikamızda size özel olarak üretildiği için ortalama teslimat sürelerimiz 8 ile 10 hafta arasındadır.

1- Lekelere anında müdahale edin. Leke oluştuğu anda hemen temizleme aşamasına geçmelisiniz. Lekeyi bekletmek, birkaç dakika olsa bile lekenin yerleşmesine ve temizlenmesinin daha güç hale gelmesine neden olacaktır.

2- Lazzoni kumaşlarını temizlemek için yalnızca su bazlı temizleyiciler kullanın. 


3- Süpürün. Kumaş ürünlerinizi temizlemeden önce mutlaka elektrik süpürgesiyle üzerindeki kalıntıları süpürün. Bu işlem, lekeleri belirlemekte ve temizlemekte size yardımcı olacaktır.


4- Ürününüzü kurulamak için yumuşak bir bez kullanın. Islak veya temizlik malzemesi kalıntılı ürününüzü kuru biz bezle nazikçe silin, fırçalama ve sertçe bastırarak silmekten kaçının.


5- Ürününüzü kendi haline kurumaya bırakın. Herhangi bir kurutma işlemi uygulamadan kendi kendine kurumasını bekleyin.

İşlenmiş ahşap, tüm ahşap kaplamalarımızda kullandığımız bir mobilya kaplamsıdır. %100 ekolojik ve bugüne kadar mobilya endüstrisinde kullanılan en dayanıklı yüzey kaplamasıdır.

Kompozit ahşabımızın içi, ısı sıkıştırma ile birbirine bağlanmış %100 geri dönüştürülmüş ahşaptan yapılmıştır. Bu işlemde bir insan veya hayvan için zararlı olabilecek hiçbir kimyasal kullanılmamaktadır.

Doğal/masif ahşaptan %40, MDF'den %25 daha, normal ahşap kaplamalardan %10 daha hafiftir. Ahşap kaplama, MDF veya Laminat DEĞİLDİR. İşlenmiş ahşap, ekolojik mobilya imalat endüstrisinde kullanılan en teknolojik ve en yeni malzemedir.

Üretimi için ağaç kesimi yapılmaz, ormanlara zarar verilmez.

Lazzoni olarak Avrupa'nın en büyük ve yenilikçi üreticilerinden biriyiz.

Yüzeylerimiz çizilmeye ve suya dayanıklı olup, masif ahşapla birebir aynı özelliği taşıyan ancak %50 daha hafif, 5 kat daha dayanıklı ve %100 çevre dostudur. Bu yüzden var olan en iyi ahşap mobilya yüzey kaplamasını sunduğumuzu gururla söyleyebiliyoruz.

Belirtilen yüzdeler yaklaşık değerlerdir, değişkenlik gösterebilir.

HR-sünger özel konfor özellikleri ve gelişmiş esnekliği olan bir malzemedir. Standart süngerin aksine HR-süngerin yapısı heterojendir, hücreler farklı boyuttadır ve uygulanan yüke farklı tepki verir. Yük düşük olduğunda, yalnızca küçük hücreler tepki verir, yük arttıkça, daha yüksek dirençli daha büyük hücreler çalışmaya başlar. Bu teknoloji muhteşem bir rahatlık hissi verir ve doğru anatomik vücut desteği sağlar.

Bir HR-sünger koltuğa otururken herhangi bir ekstra sertlik veya düşme etkisi hissetmezsiniz ve yük arttığında HR-sünger güvenle vücut ağırlığınızı alır ve eşit olarak dağıtır.

Evet, ürünlerimiz modüler olduğu için farklı ölçü seçenekleri de mevcuttur. Ürünlerimiz tamamen yaşam alanı ölçülerinize göre mağazalarımızda bulunan her biri iç mimar olan Proje Yöneticilerimiz tarafından tasarlanarak size en doğru çözümü sunuyoruz.

Tamamen iç mimarlara ve iç mimarlık ofislerine özel olarak hayata geçirdiğimiz Mimar Portalımız sayesinde ürünlerimizin ölçü, renk, materyal detaylarına ulaşarak, 3d ürün kataloğumuz ile çalışma imkânı sunuyoruz. Portalımıza üye olmak isteyen iç mimarlar web sitemizi ziyaret ederek Mimar Portalı formunu doldurabilir, mimarportali@lazzoni.com.tr mail adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Evet, farklı ölçü seçeneklerimizin yanı sıra siparişinizi mağazamızda tamamlamadan hemen önce tüm döşemeli ürünler için kumaş seçenekleri de sunuyoruz. Mağazalarımızda bulunan kumaş kartelalarımız içerisinden istediğiniz kumaşı seçerek uygulanmasını sağlayabilirsiniz

Türkiye’nin her noktasına ürün teslimatı yapabiliyoruz. Detaylı bilgi için mağazalarımızda görevli Proje Yöneticilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Tüm mağazalarımızda nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Mağazalarımıza gelmenize gerek kalmadan da web sitemizi ziyaret ederek canlı destek ekibimiz ile görüşebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı tasarlamak için Lazzoni mağazalarımızda Ücretsiz Tasarım Hizmeti sunuyor ve  tüm müşterilerimiz için herhangi bir koşul olmaksızın uyguluyoruz.

Ürünlerin genel temizliği için profesyonel koltuk yıkama firmalarından destek almanızı
öneriyoruz. Küçük lekelenmeler için müdahale edilmeden önce Lazzoni Satış Sonrası Hizmetler birimimizden destek alabilirsiniz. Satış Sonrası Hizmetler birimimize ulaşmak için info@lazzoni.com.tr adresine mail atabilirsiniz veya Satış Sonrası Hizmetler Birimimize özel olan 0312 847 55 42 numaralı telefondan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Resmi garanti süremiz 2 yıldır fakat Lazzoni olarak tüm ürünlerimizin arkasında duruyor ve ömür boyu hizmet
verme garantisi sunuyoruz.

Tarafımıza ulaşarak belirttiğiniz sorunla alakalı uzman kadromuz öncelikle kök sebep araştırması yapıyor, çözüm üretmenin bir önceki seviyesinde sorunun ne ve nasıl olduğu tespit edilip tekrarlanmamasını sağlıyoruz. Daha sonra ise soruna göre
müşteri memnuniyetini sağlayan farklı çözümler de devreye almaktayız.

Resmi garanti süremiz
2 yıldır fakat Lazzoni olarak tüm ürünlerimizin arkasında duruyor ve ömür boyu hizmet
verme garantisi sunuyoruz.

Ürününüzle alakalı her talep ve sorununuz için info@lazzoni.com.tr adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz veya Satış Sonrası Hizmetler Birimimize özel olan 0312 847 55 42 numaralı telefondan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Mağazalarımızda sizinle ilgilenen Proje Yöneticinize danışabilir, web sitemizi ziyaret ederek canlı destek ekibimize yazabilir veya info@lazzoni.com.tr adresimize mail atarak bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışı gönderimlerimizde Ankara Fabrika teslim olarak hizmet vermekteyiz. Konu hakkında detaylı bilgi için mağazalarımızda görevli Proje Yöneticilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Satın aldıktan sonra kumaş değişim hizmeti alabilirsiniz, bunun için sizinle ilgilenen Proje Yöneticimiz ile iletişime geçebilir, web sitemizde bulunan canlı desteği kullanabilir veya info@lazzoni.com.tr adresimize mail atabilirsiniz. Fiyatlandırma ürününüze göre değişeceği
için Satış Sonrası Hizmetler ekibimiz size en doğru bilgiyi aktaracaklardır. Değişimini sağlamak istediğiniz kumaş için de mağazalarımızda bulunan kartelalarımızı kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında her sorunuz için mağazalarımızda sizinle ilgilenen Proje Yöneticinize danışabilir, web sitemizi ziyaret ederek canlı destek ekibimize yazabilir veya info@lazzoni.com.tr adresimize mail atarak bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.