Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizin durumunu proje yöneticinizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Online siparişleriniz için info@lazzoni.com adresine yazabilirsiniz. 

Size özel sıfırdan üretilen ürünlerimizin ortalama teslim süresi 8 haftadır. Özel durumlarda bu süre değişiklik gösterebilir.

1- Lekelere anında müdahale edin. Leke oluştuğu anda hemen temizleme aşamasına geçmelisiniz. Lekeyi bekletmek, birkaç dakika olsa bile lekenin yerleşmesine ve temizlenmesinin daha güç hale gelmesine neden olacaktır.

 

2- Lazzoni kumaşlarını temizlemek için yalnızca su bazlı temizleyiciler kullanın. 

 

3- Süpürün. Kumaş ürünlerinizi temizlemeden önce mutlaka elektrik süpürgesiyle üzerindeki kalıntıları süpürün. Bu işlem, lekeleri belirlemekte ve temizlemekte size yardımcı olacaktır.

 

4- Ürününüzü kurulamak için yumuşak bir bez kullanın. Islak veya temizlik malzemesi kalıntılı ürününüzü kuru biz bezle nazikçe silin, fırçalama ve sertçe bastırarak silmekten kaçının.

 

5- Ürününüzü kendi haline kurumaya bırakın. Herhangi bir kurutma işlemi uygulamadan kendi kendine kurumasını bekleyin.

İşlenmiş ahşap, tüm ahşap kaplamalarımızda kullandığımız bir mobilya kaplamsıdır. %100 ekolojik ve bugüne kadar mobilya endüstrisinde kullanılan en dayanıklı yüzey kaplamasıdır.

 

Kompozit ahşabımızın içi, ısı sıkıştırma ile birbirine bağlanmış %100 geri dönüştürülmüş ahşaptan yapılmıştır. Bu işlemde bir insan veya hayvan için zararlı olabilecek hiçbir kimyasal kullanılmamaktadır.

 

Doğal/masif ahşaptan %40, MDF'den %25 daha, normal ahşap kaplamalardan %10 daha hafiftir. Ahşap kaplama, MDF veya Laminat DEĞİLDİR. İşlenmiş ahşap, ekolojik mobilya imalat endüstrisinde kullanılan en teknolojik ve en yeni malzemedir.

 

Üretimi için ağaç kesimi yapılmaz, ormanlara zarar verilmezç.

 

Lazzoni olarak Avrupa'nın en büyük ve yenilikçi üreticilerinden biriyiz.

 

Yüzeylerimiz çizilmeye ve suya dayanıklı olup, masif ahşapla birebir aynı özelliği taşıyan ancak %50 daha hafif, 5 kat daha dayanıklı ve %100 çevre dostudur. Bu yüzden var olan en iyi ahşap mobilya yüzey kaplamasını sunduğumuzu gururla söyleyebiliyoruz.

 

Belirtilen yüzdeler yaklaşık değerlerdir, değişkenlik gösterebilir.

HR-sünger özel konfor özellikleri ve gelişmiş esnekliği olan bir malzemedir. Standart süngerin aksine HR-süngerin yapısı heterojendir, hücreler farklı boyuttadır ve uygulanan yüke farklı tepki verir. Yük düşük olduğunda, yalnızca küçük hücreler tepki verir, yük arttıkça, daha yüksek dirençli daha büyük hücreler çalışmaya başlar. Bu teknoloji muhteşem bir rahatlık hissi verir ve doğru anatomik vücut desteği sağlar.

 

Bir HR-sünger koltuğa otururken herhangi bir ekstra sertlik veya düşme etkisi hissetmezsiniz ve yük arttığında HR-sünger güvenle vücut ağırlığınızı alır ve eşit olarak dağıtır.

 

MAİL LİSTEMİZE KATILIN
Yeni gelenler, indirimler, özel teklifler ve özel etkinliklerden ilk siz haberdar olun.
Lazzoni bültenine kaydolduğunuz için teşekkür ederiz. İletişimde olacağız!