Tasarım Hizmeti

SİZE ÖZEL BENZERSİZ TASARIMLAR

Tarzınızı en iyi şekilde yansıtmak için burdayız. Deneyimli proje yöneticilerimizle, seçtiğiniz ürünleri hayalinizdeki tasarıma uygun malzemelerle kişiselleştirip, size en iyi mekan çözümlerini sunuyoruz.

Sürekli yenilenmekte olan geniş kumaş kartelamızından ve hakiki İtalyan derisi koleksiyonumuzdan seçiminizi yapabilir, dilediğiniz ürünün modül, malzeme ve boyut seçeneklerini kendinize uygun hale getirebilirsiniz. 

Amacımız, aklınızdaki tasarımı ve daha fazlasını evinize yansıtabildiğimiz 100% özgürlükçü bir tasarım deneyimi sunmak.

 

 • Canlı Tasarım Desteği

  Chat destek butonundan ulaşabileceğiniz proje yöneticilerimizle, gerçek zamanlı tasarımlar yapabilir, evinizin ölçülerine göre ücretsiz tasarım hizmeti alabilirsiniz. Mekanınızın nasıl tasarlanabileceğini, doğru planlama tekniklerini ve ürün yerleşimini proje yöneticilerimizin desteğiyle anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

  Dilerseniz mağazalarımızı ziyaret edip, Türk kahvenizi yudumlarken, proje yöneticilerimizle birebir görüşebilir, ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

  Size özel ürününüzün siparişi de özenle yönetilir. Modern donanımlı fabrikamızda, alanında usta çalışanlarımız, özenle her aşamayı kontrol eder ve siparişinizin en iyi ve hızlı şekilde size ulaştığından emin olur.

Kişiye özel tasarım süreci nasıl ilerler? 

 1. TANIŞALIM
  Web sitemiz üzerinden veya mağazalarımızı ziyaret ederek bize ulaşın. Tasarım zevklerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hayat tarzınızı tanıyalım.
 2. TASARLAYALIM
  Alanında uzman iç mimarlarımız size mekan planlama ve tasarım desteği sunmaktadır. Tek bir parça mobilyadan, mekan planlamalasına, size sürecin her aşamasında destek olarak, birlikte, aklınızdaki tasarımı hayatınıza uygulayalım.
 3. HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRELİM
  Hedefimiz, yaşam tarzınıza ve bütçenize en uygun tasarımı yapmak. Hayalinizdeki dizayna ulaştıktan sonra, usta ekibimizle, tasarımınızı hayata geçiriyoruz ve baştan sona sadece size özel bir Lazzoni deneyimi yaşadığınızdan emin oluyoruz.

Lazzoni Deneyimi İçin Bize Ulaşın

 • Ücretsiz Tasarım Hizmeti

  Evinizi nasıl tasarlayacağınız konusunda iç mimarlarımızla görüşmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Tasarımcılarımızla çevrimiçi konuşabilir veya mağazada bir görüşme ayarlayabilirsiniz. Tasarım desteğimiz müşterilerimiz özelinde tamamen ücretsizdir.

  Randevu almak için tıklayınız
 • Canlı Destek

  Proje yöneticilerimiz, planlama, fiyatlandırma veya bakımla ilgili her türlü sorunuzda size yardımcı olmak için buradalar.

  Canlı desteğe bağlanın
 • Mağazalarımızı Ziyaret Edin

  Lazzoni deneyimini bütünüyle yaşamak için sizi en yakın mağazamıza davet ediyoruz.

  Showroom adreslerimiz
MAİL LİSTEMİZE KATILIN
Yeni gelenler, indirimler, özel teklifler ve özel etkinliklerden ilk siz haberdar olun.
Lazzoni bültenine kaydolduğunuz için teşekkür ederiz. İletişimde olacağız!