Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
soho house lazzoni

Soho'da Lazzoni İmzası

soho house lazzoni

 

Dünya’nın en önemli iş merkezlerini, lüks rezidanslarını ve üst düzey markalar ile alışveriş merkezlerini barındıran, New York/Manhattan içindeki Soho Bölgesi’nde yer alan rezidans, Lazzoni ürünleri kullanılarak tasarlandı.

Amerikan evleri arasında sıklıkla gördüğümüz ‘yüksek tavanlı studyo daire’ olarak adlandırılan Loft dairelerden biri olan bu ev projesi, Chelsea mağazamızda görevli alanında uzman proje yöneticimiz Biriz Özkan tarafından hayata geçirildi.

155m2 alandan oluşan bu daire, müşterinin öncelikli istekleri göz önünde bulundurularak projelendirilmiştir. Müşterinin günün yorgunluğunu atabileceği uzan koltuk talebi, salonda Mony Koltuk ile önüne puf yerleştirilerek karşılanmıştır. Evi daha aydınlık ve ferah gösterme isteği de koltukta kırık beyaz bir kumaş tercih edilmesine neden olmuştur.

Yatak odasında ise geniş bazası ve şık yatak başlığı ile dikkat çeken İstanbul Yatak kullanılırken, tercih edilen tablo ile yatağın kumaşı pastel tonlarda seçilerek mekânın genel uyumu sağlanmıştır.

Proje Yöneticisi

Biriz Özkan – Lazzoni Chelsea Mağaza

Projede Kullanılan Ürünler

Mony Koltuk  – Duo Puf – İstanbul Yatak – Ocean Komodin – Pure Yan Sehpa