Sertifikalarımız

Nitelikli ve modern bir tasarım anlayışının müşterilerimizin talepleri ile harmanlandığı üretim tesisimizde, müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunduğumuzu aldığımız sertifikalarla belgelendiririz. Sayfamızda, size en iyi hizmeti verebilmek için, kullanılan ana malzemelerin söz konusu üretim niteliklerini karşıladığını gösterir sertifikalarımızı ve sağladığımız koşulları bulabilirsiniz.

 
ISO 9001:2015 Bureau Veritas

Bu belgeye sahip olan işletmeler uluslararası bağımsız bir denetim kuruluşu tarafından Kalite Yönetim Sistemi ile kabul edilen kuruluşladır.

 

 

ISO 10002: 2014 Bureau Veritas

Bu belgeye sahip olan işletmeler bağımsız bir denetim kuruluşu tarafından uluslararası kabul görmüş, Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi olan kuruluşlardır.

 

 

ISO 27001: 2013 BBS

Bu belgeye sahip olan işletmeler Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile birlikte uluslararası bir bağımsız denetim kuruluşu tarafından kabul edilen kuruluşlardır.

 

 

WIPO

Bu sertifika ile Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı tarafından dünya çapında resmî olarak tescilli olan Lazzoni, tanınmış marka statüsüne sahip, Türk dünya markasıdır.

 

 

Yalın Altı Sigma

Bu sertifikaya sahip olan işletmelerde, dünya çapında kabul görmüş Japon yalın üretim tekniği 6 Sigma metodolojisi, iş sürecindeki hata oranını en aza indirmek, verimliliği artırmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için üretim sürecinde uygulanmaktadır.

 

 

FSC

FSC (Orman Güvenlik Kurulu) tarafından verilen, işletmelerin doğayı koruma bilincini tasdik etmeyi amaçlayan, orman kaynaklarının doğru ve yasalara uygun olarak tedarik edilmesini ve kullanılmasını kapsayan, Almanya menşeili sertifikadır.

 

 

FR

Bu sertifikaya sahip işletmelerde kullanılan paneller düşük dereceli yangına dayanıklı, yangını geciktirici özellikler taşıyan ve Avrupa standartlarında bu sınıflandırmada yer alan işletmelerdir.

 

 

ICRO

İtalya merkezli ICRO firması tarafından verilen bu sertifikaya sahip işletmeler, ürünlerinde kullandıkları boyaların su bazlı olduğunu, kanserojen madde içermediğini, çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen bileşenlerden oluştuğunu tasdiklemiş kuruluşlardır.

 

 

 E1

Bu sertifikaya sahip işletmeler, panellerindeki kimyasalların (formaldehit), Avrupa standartlarındaki değerler ölçeğinde, insan sağlığına zararsız düzeyde olduğunu tasdik etmiş kuruluşlardır.

 

 

 

CE

Avrupa'daki ürünlerin lojistiği için tüm hükümlerin sağlandığını gösteren sertifikadır.

 

 

 

CARB

ABD merkezli bir organizasyon olan CARB (California Air Resources Board) tarafından verilen bu sertifikaya sahip işletmeler, panellerinde bulunan kimyasalların (formaldehit) insan sağlığına zararsız olduğunu tasdik etmiş kuruluşladır.